מלון ענבל / פנינה בלב ירושלים

מלון ענבל, שאירח לאחרונה את תחרות שמן-הזית טרה-אוליבו 2010 – Terraolivo 2010, ווגם את האפטר-פארטי של אירוע וורדקאמפ ירושלים 2010 – WordCamp Jerusalem 2010, הוא פנינה בלב ירושלים. מלון 5 כוכבים דה-לוקס (לשעבר מלון לרום), גובל בגן הפעמון, וצופה אל עבר חומות העיר העתיקה ושכונת משכנות שאננים.

למלון נוכחות גבוהה במדיה החברתית (דף פייסבוק בעברית ובאנגלית; חשבון טוויטר). אנשי המלון מעדכנים באופן קבוע את חברי הדף והעוקבים בטוויטר בדבר חידושים, אירועים והטבות הקשורים למלון בפרט ולירושלים בכלל וגם עונים על שאלות הגולשים בנוגע לשירותים שמציע המלון. במלון אף התקיימו שני אירועים ייחודיים: האחד – מפגש ארוחת בוקר לחברי דף הפייסבוק שלו והשני – מפגש ערב למצייצים העוקבים אחריו בטוויטר. יוזמה נהדרת לחבר בין המלון לבין קהל לקוחות פוטנציאליים (ושגרירים של רצון טוב).

אל תדאגו, גם אם אתם לא חברים של המלון בפייסבוק או לא מסתדרים עם טוויטר, מחכים לכם חדרים מפנקים בקומת העסקים של המלון, שכוללת גם נוף עוצר נשימה וגישה בלעדית לטרקלין העסקים של המלון שנמצא בקומה התשיעית.

האמיצים שביניכם יכולים לטפס אל מרפסת טרקלין העסקים שבקומה התשיעית, ממנה נשקף נוף פנורמי אל העיר העתיקה.

הנוף המהמם שנשקף מהמרפסת עשוי לגרום לכם לשכוח את מטרת בואכם המקורית אל העיר ולהישאר שם, לאכול ארוחת בוקר מפנקת (ובהמשך היום – מנות קטנות מלוחות ומתוקות וגם ארוחת ערב חלבית) ולהירגע מהמולת היומיום.

ואם כבר להירגע, אז למה לא לעשות "צ'ק אין" לגוף ולנפש, כפי שמציעים במלון, ולבקר בספא? כבר בכניסה מורידים הילוך ומשנים אווירה: צבעים, עיצוב, תאורה, ריחות, מוסיקה רגועה. ואז כל שנותר לבחור טיפול ולהתמסר להנאות הקטנות של החיים.

* מלון ענבל – פארק גן הפעמון, רח' ז'בוטינסקי 3, ירושלים.

** הוזמנו למקום על-ידי יח"צ.

מירה-בל טועמת וכותבת. יולה מצלמת וטועמת. וביחד אנחנו MiYu
מעדניה עסקית – אוכל, שתייה והחיים הטובים