"מיני גן" – לבית, למשרד, למרפסת או גינה

גן יפני. צילום: נדב עטיה
גן יפני. צילום: נדב עטיה

מוצר חדש מבית סטודיו אנד ג'וי משלב אלמנטים של מים זורמים לפי תורת הפנג שוואי.

מקסים כמתנה וגם לתרומה חברתית: סטודיו "אנד ג'וי" שבפארק אפק בראש העין מעסיק בעלי מוגבלויות בשזירת פרחים ויצירת חבילות שי. בסטודיו מועסקים כשלושים עובדים המתמודדים עם נכויות פיסיות ונפשיות. הזמנה מהסטודיו מעניקה אפשרות לסייע לחלשים בחברה להתפרנס בכבוד.

עכשיו, מציע הסטודיו קולקציה חדשה של גנים מיניאטוריים ומעוצבים בשילובי צמחים ומפלי מים זורמים. הגנים מוכנים להנחה בסביבת הבית או המשרד, ללא צורך בשתילתם בעציצים או באדמת הגינה ויכולים לשמש כמתנה מקורית ופורחת ברוח הפנג שוואי.

הערכות מעוצבות כגינה עם גדר באדנית פלסטיק, בשילובים של מפל טבעי או מזרקה קטנה, לצד צמחים ואבנים טבעיות. המים שזורמים בין הצמחים מסמלים את הצמיחה והשגשוג על פי האמונה במזרח הרחוק.

הצמחים שתולים בשיטת הידרוזן המבוססת על גידול הצמחים בכלים המכילים מים במקום בכלים המכילים אדמה. תחזוקת ההידרוזן קלה ונוחה ללא צורך בניקוז. השתילה מאפשרת לצמחים לחיות בכלים קטנים כאשר כל צמח מקבל את הצרכים שלו בנפרד.

ניתן לעצב את הגנים במגוון כלים דקורטיביים ולשלב בגן צמחי לאקי במבוק, סלעי אבן או בית נר טבעי שהדלקתו בשעות החושך יוצרת אווירה מיוחדת.

למידע נוסף כנסו לאתר האינטרנט של סטודיו אנד ג'וי.

* * *